CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Thermal Hévíz Ensana Health Spa Hotel ****

Hotel leží v centru města, jen 500 m od termálního jezera.

parkování za poplatekrecepce na hotelurestaurace / jídelnarestaurace / barvýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hotelubazén v hoteludomácí zvířata možnáklimatizace na pokoji

Thermal Hévíz Ensana Health Spa Hotel
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Hotel z r. 1976 prošel rekonstrukcí, dnes poskytuje vysoký standard všech služeb. Osmipodlažní budova s výtahy recepcí (trezor), lobby-barem, kavárnou "Cyklámen" s letní terasou, restaurací "Tavirozsa", pivnicí "Borostyán" (s velkou obrazovkou pro sledování sportovních přenosů), prodejnami suvenýrů a uměleckých děl, butikem, jakož i konferenčními prostorami. V hotelu je dále zubní klinika, půjčovna aut, turistický servis (výlety, vstupenky aj.), internet.

K přednostem hotelu patří plavecký bazén (10x16m, 28 °C), soustava krytých termálních bazénů napájených vlastním pramenem (12 x 7 m, 33 °C a 12x9 m, 37 °C, vířivka), venkovní termální bazén (v provozu dle počasí od cca pol. dubna do pol. října - 13,5 x 7 m, 30 °C, vč. sluneční terasy a hotelové zahrady), jacuzzi, parní lázeň, horkovzdušná kabina, sauna (finská, infra, bio-aroma, pára), solná jeskyně (za poplatek). Parkoviště je přímo u hotelu.

Vybavení pokoje

210 pokojů kat. Standard: klimatizace, balkon, koupelna (vana, WC, fén), sat-TV, trezor, telefon, minibar a župan. Některé pokoje lze navzájem propojit. Pokoje kat.Superior mají výhled do parku, od 5.patra do této kategorie patří všechny zrekonstruované pokoje s novým designem.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně, oběd nebo večeře formou bufetu, k večeři je zahrnut také 1 nealkoholický nápoj (minerálka, káva, čaj).

Léčebné procedury poskytované hotelem

Health Spa balneologické centrum vč. diagnostického centra poskytuje hydroterapii (podvodní masáže, podvodní trakce), mechanoterapii, elektro- a magnetoterapii, bahenní zábaly, inhalace, cca 15 druhů masáží, aromatické koupele, pitnou kúru, léčebnou gymnastiku aj.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem

Premiér Fitness Club s moderními přístroji a trenérem, dále Emporium Wellness & Beauty kosmetický salon s exklusivními produkty firmy Sothys a Kaviczki, wellness-masáže, thajské masáže, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium. Sportovní vyžití představuje jóga, aquafitness, ranní a fitness gymnastika, vycházka a nordic walking s trenérem, půjčovna kol a stolní tenis.

Poznámka

Parkoviště je přímo u hotelu (za poplatek, od 7 nocí pobytu zdarma). Pobyt s domácími zvířaty je možný (za poplatek), platí však jistá omezení (restaurace, spa a wellness-centrum aj.).

V období 14.-16.06.20 a 13.-15.12.20 budou uzavřeny plavecký bazén a jacuzzi, v období 29.-31.03.20 a 11.-13.10.20 zážitkové bazény z důvodu údržby (termín se ještě může změnit).

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Hévíz - Zážitkový pobyt v Hévízu

Zážitkový pobyt v Hévízu

 5 dní / 4 noci
 od 7 100 Kč
Wellness pobyt na pět dní v maďarských lázních Hévíz, hotelu Danubius Health Spa Resort Hévíz **** s polopenzí a volným vstupem do bazénů, sauny, vířivky, parních lázní, horkovzdušné kabiny a na skupinová cvičení. Pokud budete mít přebytečnou energii, zastavte se v Danubius Premier Fitness Clubu.
...
Hévíz - Na skok v Hévízu

Na skok v Hévízu

 3 dny / 2 noci
 od 3 550 Kč
Během třídenního pobytu v Maďarsku, lázních Hévíz a hotelu Danubius Health Spa Resort Hévíz **** s polopenzí (a nealko nápojem k hlavnímu jídlu) si užijete do sytosti bazény, výřivky, sauny a parní lázně. Využít můžete i Danubius Premier Fitness Club a zajít na skupinová cvičení (aqua, gymnastika).
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .