CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Hunguest Hotel Panorama ***

Hotel Panoráma se nachází v centru Hévízu asi 150 m od termálního jezera. Vytápěnou chodbou je spojen s léčebným centrem Szt. András (sv. András). Z vyšších pater hotelu se naskýtá nádherný výhled na město, jezero a na pohoří Keszthelyi.

parkování za poplatekhotelová garážrecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFidomácí zvířata možná

Hunguest Hotel Panorama
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Hosty očekává recepce (trezor, zapůjčení vysoušeče vlasů – zdarma), restaurace Márvány a hotelový lobby bar, kde je několikrát týdně živá hudba k tanci a poslechu a kde se každý čtvrtek pořádají kulturní programy. Dále obchod s dárkovými předměty, infrasauna, kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, čínské léčivé metody Dr. Yanga, biliard a úschova zavazadel.

Vybavení pokoje

205 pokojů typu superior (po celkové rekonstrukci), v každém z nich je SAT-TV, telefon a minibar, koupelna s WC a balkon.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně i večeře - bufet. V poledne je pro hotelové hosty připraven polévkový bufet (mimo den příjezdu a odjezdu).

Léčebné procedury poskytované hotelem

Pouze tento hotel v Hévízu má výhodu spojení krytou a vytápěnou chodbou s termálními bazény hévízského nemocničního revmatologického a rehabilitačního centra sv. Andráše. V léčebném centru se podávají různé procedury: lékařské prohlídky, elektroterapie, různé druhy koupelí, léčebné masáže, zdravotní gymnastika, trakce, bahenní zábaly, balneoterapie apod.

Poznámka

Parkování za hotelem ve dvoře nebo v podzemní garáži (za poplatek). Pobyt domácích zvířat (do 5 kg) je možný (za poplatek).

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Hévíz - Osvěžující wellness Panorama

Osvěžující wellness Panorama

 4 dny / 3 noci
 od 4 270 Kč
Čtyřdenní pobyt v Maďarsku, lázních Hévíz, hotelu Panorama. Denně můžete na tři hodiny navštívit termální bazény v centru sv. Andráše nebo fascinující Hévízské jezero.
...
Hévíz - Zvýhodněný wellness v Panoramě

Zvýhodněný wellness v Panoramě

 5 dní / 4 noci
 od 5 630 Kč
Hunguest hotel Panorama *** v Maďarsku, lázních Hévíz Vás zve na program. Zvýhodněný wellness v Panoramě. Během pětidenního pobytu s polopenzí můžete využít denně tříhodinový vstup do termálních bazénů sv. Andráše nebo do Hévízského jezera, zapůjčení županu i Wi-Fi v celém hotelu je zdarma na dobu pobytu..
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .